W trwających od wczoraj w Sielpi Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów do lat 9 i 11 dziś przed zawodnikami wymagający dzień – w grupach C9, C11 i D11 podwójna runda.

W porannej rundzie faworyci grupy C11 nie mieli łatwego życia:

sala
Tuż przed rundą zawodnicy otrzymują wodę prosto z bo(u)skich źródeł

W następnej partii nie brakowało emocji oraz zwrotów akcji. Zobaczcie sami.

 

Sklepik szachowy
Do szachowego sklepiku z uśmiechem zaprasza Monika znana Czytelnikom z komentarzy do ekscytujących rozgrywek na szachownicach 🙂

Zmęczenie po pierwszej partii dało się wielu zawodnikom we znaki.  Świadczą o tym niektóre, zaskakujące partie młodych szachistów. oto przykład jednej z nich:

 

W dzisiejszym dniu również nie brakowało pozaszachowych niespodzianek. Na parterze można zagrać w popularne piłkarzyki, z których chętnie korzystają starsi i młodsi. W hotelu można również odnaleźć stół do tenisa stołowego. Dodatkowo Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Końskie Pan Krzysztof Jasiński podarował naszym młodym szachistom przewodniki o województwie świętokrzyskim. Dzięki tym materiałom zawodnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o naszym regionie i wziąć udział w konkursie organizowanym przez OW „Łucznik”.

Póki co lektura tych książek musi zastąpić zwiedzanie całego województwa, ale kto wie? Może zawodnicy ponownie zawitają do nas na dłużej? 🙂

SERWIS TURNIEJOWY C-9

Transmisja C9 – app

Transmisja C9 – java

SERWIS TURNIEJOWY C-11

Transmisja C-11 – app

Transmisja C-11 – java

SERWIS TURNIEJOWY D-9

Transmisja D9 – app

Transmisja D9 – java

SERWIS TURNIEJOWY D-11

Transmisja D11 – app

Transmisja D11 – java